Branża kosmetyczna

STERYLIZATOR DO SALONU KOSMETYCZNEGO W OFERCIE TOSUSZ

 

Tosusz to polska marka, która w swojej ofercie posiada profesjonalne urządzenie do sterylizacji narzędzi kosmetycznych. Oferowany przez nas sprzęt 3w1 Steril GR-DCB stworzony został również m.in. z myślą o branży kosmetycznej, dla której dezynfekcja akcesoriów wykorzystywanych podczas pracy jest kwestią priorytetową. Dlatego sterylizator UV do narzędzi kosmetycznych charakteryzuje się nie tylko wysoką skutecznością w usuwaniu wszelkiego rodzaju chorobotwórczych mikroorganizmów, ale też szybkością.

Szeroki zakres działania, w tym 4 funkcje (oczyszczanie, suszenie, przechowywanie i dezynfekcja) oraz możliwość wybrania optymalnej metody dezynfekcji sprawiają, że sterylizator to idealne urządzenie do salonu kosmetycznego. Mamy jednak świadomość, że poza zaawansowanymi technologiami istotny jest również estetyczny wygląd, dlatego zadbaliśmy również o elegancki, a przy tym nowoczesny design.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Tosusz – bogate doświadczenie, ogromna pasja i zdobywana przez lata wiedza to atuty, które wyróżniają nas wśród innych producentów sterylizatorów kosmetycznych.