O firmie

 Tosusz

Tosusz to połączenie wiary, pasji i pracowitości. Dzięki wierze udało się znaleźć ludzi, którzy podzielili pasje. Dzięki pasji stworzyliśmy produkt wydajniejszy oraz atrakcyjniejszy cenowo od konkurencji. Dzięki pracowitości z sukcesem wprowadziliśmy go na polski rynek oraz tworzymy kolejne. 

Stawiamy na nieustanny rozwój nie tylko tworząc kolejne produkty, ale też udoskonalając aktualne. 

 

 

 

 misja

Naszą misją jest dostarczanie urządzeń wyróżniających się na tle konkurencji wydajnością, prostotą oraz możliwie niską ceną przy zachowaniu wysokiej jakości. Jesteśmy po to by rozwiązywać Państwa problemy w dziedzinie suszenia, gdyż zadowolenie klienta jest dla nas największą satysfakcją.

 

 

 wizja

Wizją Tosusz jest firma, która ma możliwość dostarczania produktu dostosowanego do każdego obszaru rynku, wszędzie tam gdzie jest zapotrzebowanie na specjalistyczne rozwiązania.

 

 

 

 

 Jakość

Jakość jest absolutnym priorytetem. Wszystkie urządzenia produkowane są w myśl zasady: bezkompromisowa jakość w każdym szczególe: od projektowania, poprzez produkcję do montażu i opieki eksploatacyjnej.  Komponenty użyte do produkcji urządzenia posiadają certyfikaty gwarantujące wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. Celem działania Tosusz jest dostarczanie produktów przekraczających oczekiwania naszych Klientów.

 

 

 Produkcja

Współpracujemy z doświadczoną kadrą inżynierów od konstruktorów po kontrolę jakości produktu. 

Zakład produkcyjny wyposażony jest w nowoczesny technologicznie sprzęt. Dzięki technologi CNC każdy detal jest precyzyjny i tak samo powtarzalny. Technologia laserowa jest wykorzystywana do grawerowania, cięcia blach oraz paneli sterowniczych. Wszystkie detale konstrukcyjne obrabiane są na nowoczesnym centrum gnącym. Za ostateczny montaż urządzeń odpowiadają przeszkoleni ludzie z odpowiednimi uprawnieniami. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykwalifikowanej kadry produkcyjnej mamy pewność, że nasze produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.